05324802172
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • Rss

2009’dan Bu yana Zirvedeyiz Granit’te

2009’dan Bu yana Granit’te Zirvedeyiz Kurulduğu günden itibaren yüksek kapasite ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamız çeşitli ilkeleri hedef edinerek çalışma gerçekleştirmiş ve hali hazırda günümüze kadar gelen süre zarfından önemli işlere imza atmıştır. Gelişen hizmet ve ürün anlayışı ile 2009 yılından bugüne kadar mutlu müşteri hedefi ile hareket etmiş ve aynı anlayış ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

Egra Madencili’ği Granitte Zirve Yapan Neden

Egra madenciliği granitte zirve yapan neden, ürettiği granitlerin kaliteli olmasının yanında çekirdekten yetiştirdiği ustalarla çalışmasıdır. Ürünün kalitesi ustanın işleme potansiyeline ve inceliklerine bağlıdır. O nedenle de usta kalitesi ürüne yansımalıdır. Düşüncesi ile yola çıkan egra madencilik granitte zirve yapmış bulunmaktadır. Granit olarak, granit oluk, granit bordür, granit plaka gibi ürünleri üreterek birçok alanda kaliteli granit üretimi nasıl yapılır göstermiş bulunmaktadır. Egra madencilik granitteki zirve sırrını sadece Türkiye’ye değil yurt dışına da kanıtlamıştır. Yurt dışında da yaptığı birçok işle kalitesinin ortaya konmasını ve farkının görülmesini sağlamıştır. Egra madenciliğin granit alanında birçok referansları da bulunmaktadır.

Zirve Granit küp taş tedarikçisi

Granit konusunda ülkemizin lider markasıdır dememiz yanlış olmayacaktır. Ülkemizin birçok şehrinde bulunan üretim alanlarında ürettiği granitlerle kendini birçok kez kendini ispatlama ihtiyacı duymadan ispatlamıştır.
Kendini kanıtlamaya ihtiyacı olmayan egra madencilik ürünlerinin kalitesi ile her anlamda kendini kanıtlamaktadır. Egra madenciliğin prensibinde her zaman kaliteli ürün elde etmek ve kaliteli bir hizmet sunmak olduğundan, personellerinin çabası ve işini sevgi ile yapan işçileri sayesinde bu prensibini yerine getirmiş durumdadır.

Egra madencilik üretim alanlarının bulunduğu şehirlerde birçok insana iş imkânı sağlarken, kaliteli madencilikle ve çekirdekten yetiştirdiği ustaları ile birçok alanda olduğu gibi granitte de üstün başarıları elde etmiştir. Granitte yeni bir çağ başlatmıştır dememiz yanlış olmaz. Çünkü granitte sağladığı kalite birçok granit firmasını geride bırakmıştır. Egra madencilik granitte sağladığı renk ve desen çeşitliliği ile de birçok evin mutfağını süslemiştir. Granit birçok alanda kullanıldığı için kalitesi önemlidir. O nedenle de birçok kişi granitin kalitesinden dolayı egra madencilik granitlerini tercih etmektedir.

Diyarbakır Bazalt Zirve Granit

Egra madencilik, Bergama granit, Diyarbakır bazalt, küp taşı ustaları ile adından ülke genelinde söz ettiren bir granit firmasıdır. Egra madencilik, Bergama gri granit küp taş, granit bordür, granit plaka üretimini faaliyetini veren İzmir Bergama’da hizmet vermektedir. Kaliteli üretim yaparak Türkiye’de granitte zirve marka olmuştur. Diyarbakır bazalt taşı başlıca gelen doğal taşlar, bazalt küp taş ile Diyarbakır’da hizmet vermektedir. Ayrıca da Ankara, Gaziantep, Erzurum, Kayseri illerinde de bazalt taş üretimi yapmaktadır. Eğra madencilik çekirdekten yetiştirdiği granit küp taş ustaları ile çalışarak kendini kanıtlamış bir firmadır.

Ülkemizin Granit bakımından dünyaya adını duyurmuş ve zirve granit kalitesini ispatlamış bir firmadır. Bu nedenle de hem ülkemizin yeni Pazar alanına sahip olmasını sağlamıştır. Bu Pazar alanı sayesinde ülke ekonomimiz kazanırken, madenciliğimiz de dünyaya açılmış olur. Bu imkânları ülkemize kazandıran egra madencilik granit anlamında yeni bir çağ açmıştır. Açtığı bu çağla ezber olarak üretilen granitlerin önüne geçerek zirveye yerleşme azmiyle yola çıkmıştır.

zirve granit küp taş
Egra madencilik granit bordürde sağladığı kalite ile artık ilk tercih edilen markadır. Ürettiği granit oluklar ile birçok kullanım alanında müşterilerinin memnuniyetini almış bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretimini prensip edilen egra madencilik birçok yeni granit deseni ve rengi ile insanlara kaliteli hizmet nasıl yapılır göstermektedir. Üretim alanlarındaki kaliteli maden arayış ve çıkarış sonrasında son haline gelene kadar granitin geçirdiği tüm işlemler ince detayına kadar incelenerek ve özenle yapılarak üretim yapılmaktadır. Egra madenciliğin bu ince detay ve özen gösterme anlayışı sayesinde adı granit firmaları arasında zirveye ulaşacak bir firmadır. Egra madenciliğin sağladığı kaliteli granit sayesinde birçok ülkede Türk firması olarak hizmet sunmaktadır.

© 2016 Copyright Güven Granit

Bergama Granit / Bazalt Küp Taşı fiyatı / Granit Küp Taş fiyatları