05324802172
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • Rss

Bergama gri granit

Bergama Gri Granit İç ve dış mekânlarda, mutfak tezgah, kaldırım, sokak ve yaya yolu gibi yerlerde kullanılan Bergama gri granit, Türkiye topraklarından çıkartılarak dünya pazarına sunulan çok sert bir özelliğe sahip olan doğal bir taştır. Sertliğinin vermiş olduğu doğal yapısı ile doğanın zorlu koşullarına karşı meydan okuyan bu taş, bu niteliği nedeniyle tam bir kullanıcı dostudur. Bir taşta sağlamlık, kalite, uzun yıllara dayanıklılık niteliklerinin yanında aynı zamanda güzel bir dekor arayanların tercih etmesi gereken bu taş, firmamız tarafından üretilerek granit pazarında satışa sunulmaktadır.

Görünüşü yönünden gri zemin üzerinde bulunan siyah noktalar şeklinde örüntü oluşturan Bergama gri granit, gri granitler arasına girmekte olup, kullanıcılar açısından ekonomik olması nedeniyle de tercih sebebidir. Çoğunlukla küp taş olarak imal edilen taş, genel olarak bu formuyla kullanılmakta olup, farklı granit türleriyle de kombine edilerek kullanılabilmektedir. Döşeme kaplama, yağmur olukları ve engelli taşı, dış cephe kaplama, parke ve kaldırım taşı, merdiven ve basamak kaplama, süpürgelik ve rıht, döşeme ve zemin kaplama gibi kullanım alanları bulunan taş, istenilen ölçülerde kesilerek kullanılabilmektedir. Kombine edilerek kullanımı ile estetik ve güzel bir ahenk oluşturan taş, sağlamlığı ve dayanıklılığı açısından kullanıma çok elverişlidir.

Bergama granit

Bergama gri granit küp taş

Bergama gri granit kullanım sahasında işlevi amacıyla parlaklık kazanması için cilalama, horlama ve yakma işlemleriyle özelleştirilebilen niteliğe sahiptir. Yapısal özelliği açısından isi alışverişini engelleyen bu tas ayni zamanda su geçirmez bir nitelikte göstermektedir. Yüzey işlemleri ve kesim çeşitleri yönünden cilalı, fırçalanmış, patinatolu, kumlanmış, gönlü, bordür, küp taş, plaka, blok estetik eskitme, ham yüzey, mucartalı, yakılmış ve epoksi gibi çeşitleri bulunan Bergama gri granit, İzmir ilimizden çıkartılarak, tüm ülke ve şehir için inşaat, şantiye, proje, liman gibi yerlerde kullanılabilmektedir. İzmir ilinde Kozak ve Bergama ilçesinin dağlarında kurulmuş olan ocaklardan çıkartılan Bergama granitbergama granit, firmamız aracılığıyla Türkiye’nin birçok iline ulaştırılmaktadır. Fiyatları yönüyle tüketicinin cebine dokunmayan taş, uzun dönem boyunca kullanışlılığıyla maddi ve estetik tüm artıları bünyesinde barındırmakta ve tercih edilmektedir

© 2016 Copyright Güven Granit

Bergama Granit / Bazalt Küp Taşı fiyatı / Granit Küp Taş fiyatları