05324802172
  • Facebook
  • Twitter
  • Google +
  • Rss

Granit küp taşı

Granit küp taş Bergama Granit taşların bir takım değişik renklere sahip olduğunu ifade etmek istiyoruz. Özellikle Granit küp taşı 4×6, 6×8 ve 8×10 ebatlarında olacak şekilde ebatlandırılıp, farklı renklerle sizlere hizmet sağladığınızı bilmenizi isteriz. Genel olarak gri taşlardan oluşan bu granitler, kendi içeriğinde barındırmış olduğu çeşitli maddeler aracılığıyla hem sağlam yapıda olması, dayanıklılık gücünün yüksek olması ve uzun yıllar kullanıma elverişli olmasıyla birlikte en çok tercih edilen granit küp taş cinslerinden birisi olarak hizmet vermektedir.

Granit taşı aşınmayan yapıya sahip olmasıyla gerekli bakım süreçlerini uzun süreye kadar uzatabilen, dayanıklılığı sebebiyle tekrar tekrar kullanılabilme özelliği taşıyan Granit küp taşlarını firmamız aracılığı ile en uygun fiyatlar ile satın alabilmeniz mümkündür.

Özellikle granit çevre düzenlemelerinde tercih edilen ve sıklıkla karşılaşmış olduğumuz granit küp taşların sizlere hem kolaylık sağlaması, hem bakımının kolay ve sağlam yapıda olmasıyla birlikte uzun yıllar hizmet vermeye hazır bir hale getirilmiştir. Böylece cep dostu olarak ifade edilen Granit Küp Taşları firmamız aracılığı ile temin edebilmeniz artık çok daha kolay hale gelmiştir.

Granit küp taş – Ürünleri

Granit küp taşı Uygulamaları

granit küp taş fiyatları

Ürün ÖlçüÜrün BirimÜrün fiyatı
---------------------------------------------------------------------------------
8x10 kırma küp taş1 - TON 110
6x8 kırma küp taş1 - TON 150
4x6 kırma küp taş1 - TON 180
Ürünlerimiz Fabrika Teslimidir.
Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

© 2016 Copyright Güven Granit